Кошик
428 відгуків
+380679023561
+380679023561
+380679023561
Замовленя до 1000 грн.
+380972462258
Крупный ОПТ/Объектная комплектация
+380445006660
Якість, довіра, надійність ТОВ «УКРГОСТ»
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3

Сухі суміші для кладки - найпростіше та зручне рішення в будівництві

 

Кладочні розчини - міцність, надійність, швидкість будівництва і гарантія довгої експлуатації

Цемент, пісок, вода, щебінь - основні складові розчинів, які задіяні в будівництві - для кладки перекриттів і стін, що складаються з бетонних, піноблоків, цегли, каменю та інших матеріалів. Природньо, що дотримання точних пропорцій у виготовленні розчину гарантує, що кладка буде надійною, міцною і з часом шов залишиться в первозданному вигляді, без тріщин і деформацій.

 

 

Смеси для кладки

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Слід так само пам'ятати, що вплив навколишнього середовища, взаємодія кладочного матеріалу і розчину (цегла забирає воду у готової суміші) позначається на підсумковій міцності, при недотриманні стандартів розчин стане сипучим, крихким і вся конструкція втратить первісну надійність і стійкість.

 

Сучасна суха суміш для кладки - відмінна альтернатива звичайному цементному розчину, розроблена фахівцями для широкого спектру робіт. Кладка цегли, каменю, бетонних, керамічних блоків в будь-яких погодних умовах - від літньої спеки до зимових холодів буде однозначно якісною, швидкою і довговічною.

 

Вибираємо суміш для кладки цегли - ціна відповідає якості

Суміші для кладки цегли складаються з цементу, промитого і очищеного піску і комплексу добавок, використання яких робить розчин практично універсальним:

 

швидкість набору міцності - залежить від декількох факторів - температура повітря і кладочний матеріал. Якщо основа пориста - міцність набереться швидше, ніж при укладанні каменю або клінкерної цегли;

пластичність - суміш для кладки може укладатися тонким шаром, що в цілому заощаджує витрати і підвищує показники теплоізоляції, виключаючи виникнення містків холоду;

показники адгезії - опірність відриву, опірність зрушенню, суміш для кладки блоків гарантує високу міцність зчеплення укладених елементів;

суміші для кладки печей і камінів - до складу включена вогнетривка глина, що витримує температуру від 1200 до 1700 ° С.

Витрата суміші для кладки цегли залежить від товщини стіни, від товщини нанесення шару (від 6 до 40 мм), фахівці називають усереднені показники - на 1 кв. метр не більш 45 кг готового розчину.

 

Термостійкі суміші для кладки печей - продаж Київ, Житомир, Україна, тонкощі термінології

Суміш для кладки каміна - її склад і якість визначається декількома поняттями, плутати які не слід, оскільки кожна характеристика важлива в процесі подальшої експлуатації:

 

Вогнетривкість - суміш для кладки печей повинна витримувати не тільки високу температуру, а й агресивну дію хімічних речовин, що містяться у відпрацьованому, димовому газі;

Жаростійкість - ні деформацій, ні змін у складі, необоротних змін у структурі при поперемінному сильному нагріванні і охолодженні;

Жароміцність - суміш для кладки печей в нагрітому стані витримує механічне, динамічне навантаження, нормоване за величиною теплових деформацій.

Так само важливо, суміш для кладки цегли, ціна на яку в нашій компанії досить низька, при сильному нагріванні витримує статичне навантаження, вказане виробником.

Суміш для кладки печей і камінів, ціни на яку дозволяють з найменшими витратами замовити і купити необхідну кількість матеріалу, зачиняється водою в суворій відповідності до вказівок на упаковці.

 

Чим зручні сухі розчини кладок - при необхідності можна підготувати тільки ту кількість матеріалу, який необхідно. Суміш для кладки цегли, ціна вигідна як для великих, так і для приватних замовників, поставляється вчасно, з відповідною сертифікацією по всій Україні.