SikaBond®-PU 2K (А+B) |
Двокомпонентний жорстко-еластичний поліуретановий клей для склеювання дерев'яних підлогових покриттів
SikaBond®-PU 2K використовується для приклеювання масивної дошки, паркетної дошки, штучного паркету, модульного, мозаїчного, художнього паркету, Lam-паркету, а також підходить для приклеювання фанери, ДСП та OSB плит.
Переваги
- Двокомпонентний, готовий до використання матеріал, що клеїть
- Довгий час роботи з клеєм
- Швидкий набір міцності
- Відмінні робочі характеристики
- Дерев'яне покриття можна шліфувати через 24 години (+23°C/50%)
- Жорстко-еластичний, знижує напругу між основою та покриттям
- Підходить для більшості видів дерев'яних покриттів для підлоги
- Підходить для влаштування підлог з підігрівом
- Простота у використанні, легко наноситься
Інструкції із застосування
Для нанесення клею SikaBond®-PU 2K необхідно змішувати компоненти в пропорції 9:1 (за масою). У упаковці містяться попередньо розфасовані компоненти А та В, які слід додати у відро з компонентом А.
Для ретельного змішування компонентів рекомендується використовувати електричний дриль або електричний міксер. Процес змішування повинен тривати щонайменше 2 хвилини, щоб досягти однорідного кольору. Важливо забезпечити рівномірне змішування на стінках і дні відра, а також дотримуватись пропорцій змішування завжди.
- Змішайте компонент А і згідно з інструкцією (9:1).
- Наносите клей SikaBond®-PU 2K на підготовлену основу прямо з відра за допомогою зубчастого шпателя. Переконайтеся, що дерев'яне покриття ретельно втискається в клей, повністю покриваючи його зворотний бік. Для з'єднання та припасування дерев'яних елементів використовуйте молоток та підбивний брусок.
- Після укладання дерев'яних елементів дотримуйтесь необхідного часу. Для багатьох типів дерев'яних покриттів може знадобитися додаткове підведення.
Необхідно залишити зазор в 10-15 мм між паркетом та стіною. Якщо свіжий клей потрапив на поверхню деревини, негайно видаліть його чистою тканиною.
Витрата клею
- 900 – 1300 г/м2 при зубчастому штапелі В7 (керівництво ТКВ)
- 1000 – 1400 г/м2 при зубчастому штапелі В9 (керівництво ТКВ)
Для приклеювання довгих або широких дощок або у разі нерівної основи можна використовувати шпатель з великим зубом (для запобігання утворенню не проклеєних ділянок).
Час приклеювання: ~ 45 – 60 хвилин (20°C)
Життєздатність клею: ~ 30 – 45 хвилин (20°C). Після зберігання клею після змішування у відрі.
Sika — комплексні рішення для вашого будинку |
Основні | |
---|---|
Виробник | Sika |
Країна виробник | Швейцарія |
Час повного затвердіння розчину | 24 година |
Кількість компонентів | Двокомпонентний |
Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 35 град. |
Максимальна температура зберігання | 35 град. |
Максимальна температура експлуатації | 35 град. |
Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 10 град. |
Мінімальна температура зберігання | 10 град. |
Мінімальна температура експлуатації | -40 град. |
Стан клею | Готова емульсія |
Термін зберігання | 12 міс |
Тип використання | Для внутрішніх робіт |
Тип клею | Поліуретановий клей |
Тип виробу, що приклеюється | Паркет, Ламінат |
Тип матеріалу, що приклеюється | Дерево |
Фасовка матеріалу (л) | 8.9 л |
Колір | Коричневий |