Герметики такого виду є унікальним за складом, який має масу переваг, серед них:
- Мають високу адгезію до будівельних матеріалів будь-якого типу, тому можуть застосовуватися на будь-якій поверхні.
- Оскільки матеріал не схильний до впливу температури, і витримує значні її перепади, може бути використаний як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт.
- Покриття можна фарбувати.
- Склад не зазнає корозії, а також стійкий до атмосферних опадів.
Цей вид герметика має величезний плюс у порівнянні з іншими – висока гнучкість – стійкість до сильних деформацій. До його переваг відносяться високі герметизуючі та адгезивні властивості. Цей герметик прослужить близько 25 років! Це означає, що йому не страшні ані опади, ані хімічна дія. Ви можете сміливо використовувати його під час роботи зі складними поверхнями: алюміній, залізобетон, кераміка, камінь та інші.
Мабуть, єдиним недоліком такого поліуретанового герметика є те, що він дуже небезпечний і їдкий за своїм складом, тому при роботі з ним потрібно бути обережним. Краще використовувати його при роботі на відкритому повітрі та мінімізувати його використання в приміщенні.
Серед останніх розробок необхідно виділити герметики, до складу яких входить як силікон, так і поліуретан (МС-полімерні). Вони досить дорогі, але вони того варті. За своїми характеристиками вони довговічні, міцні, еластичні, схильні до фарбування. Тобто, практично ідеальні для всіх видів робіт.